Online Rezervasyon
Pencereyi Gizle
Şehri Beyza İç ve Dış Ticaret Sanayi A.Ş.

0 (332) 813 52 91

info@sehribeyza.com

Selçuk Mh. 32806 Sk. No: 6

Akşehir / Konya

Mesai 08:30 - 18.00

Pazar Günü Açık

TARİHÇE

Hıdırlık Sosyal Tesisi

 

 

Yıllardır Orta Gazino adıyla bildiğimiz metruk yapı, 2006 yılında Akşehir Belediyesi tarafından yıkılarak, tamamen ahşaptan oluşan Akşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri olarak hizmete açılmıştır. Yaklaşık 10 yıldır müstecirin işlettiği tesis, 2016 yılı şubat ayında müstecirden devralınarak bakım ve onarımı yapıldı, tüm mefruşat yenilendi ve "Hıdırlık Sofrası" adıyla hizmete açıldı.

Ahşap kütüklerden yapılan, farklı mimari tarzıyla dikkat çeken Hıdırlık Sofrası, Hıdırlıkın eşsiz güzelliğiyle de bütünleşerek, halkımızın iyi vakit geçirebileceği bir mekân olarak hizmet vermektedir. Bina, 550 m2 kapalı, 1000 m2 teras ve açık alanıyla, otantik tarzı, rahat ortamı ve tamamen ahşaptan oluşan aksesuarlarıyla sıcacık bir atmosfere sahip.

Türk mutfağının leziz tatlarını samimi ve temiz bir ortamda bulabileceğiniz restoranıyla; sabah kahvaltıları, öğle ve akşam yemeklerinde sunulan pide, çorba ve ızgara çeşitleriyle, yöresel tatlılarıyla, her cumartesi sunulacak tandır kebabıyla tüm konukların hizmetindedir. Yazın açık hava, kışın da kapalı mekânda yer alan cafe tarzıyla, halkımız çayını, kahvesini yudumlayıp sohbetini edebilir.

Hıdırlık Sofrası, canlı müzik sunumuyla da gençlerin, özellikle üniversite öğrencilerinin nezih ve kaliteli bir ortamda doyasıya eğlenebileceği bir alan da kesintisiz hizmet vermektedir. Akşehire yolunuz düştüğünde, sizleri güler yüzlü çalışanlarıyla karşılayacak, unutulmaz anlar yaşayacağınız Hıdırlık Sofrasına bekliyoruz.